Skinbooster injector

Na rozdíl od jiných metod hydratuje pleť hloubkově a zevnitř. Je ideální k osvěžení pokožky unavené sluněním, klimatizací či jinak agresivním počasím.

Co dokáže?
Zatímco většina kosmetických produktů a procedur pečuje o pleť pouze na povrchu, Skinbooster ji hydratuje a omlazuje zevnitř
po dobu 8 až 12 měsíců viditelně omladit, zpevnit a zvláčnit pleť
 

Jaké problémy Skinbooster řeší?

Skinbooster je ideální metodou pro dehydratovanou suchou pleť, která ztrácí svou pružnost. Je tedy vhodná nejen pro ty, kteří na sobě pozorují první známky stárnutí, ale i pro mladé lidi, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná.

Ideálním pomocníkem je ošetření metodou Skinbooster po letním období , kdy je pleť vysušená a vlivem UV záření působí unaveněji, má tendenci se vrásnit a měnit barevný tonus. Díky kyselině hyaluronové dostává pokožka hydratační šok, v jehož důsledku se na pohled omlazuje. Proto je Skinbooster mimo jiné i vynikající anti-aging technikou. Zvláště v oblastech, kde je celý povrch kůže pokryt jemnými vráskami, dochází k viditelnému omlazení.

V čem spočívá ošetření metodou Skinbooster?

Ošetření metodou Skinbooster spočívá v hloubkové aplikaci  kyseliny hyaluronové pomocí ultratenkých jehliček. 

Příprava na ošetření metodou Skinbooster

Pro pacienta není ošetření metodou Skinbooster náročné na přípravu. Doporučujeme přibližně týden před ošetřením vysadit léky zvyšující krvácení a protizánětlivé léky. Také je třeba vyvarovat se zvyšování dávek vitaminu C.  S ohledem na vznik velmi drobných modřinek a případně otoku v oblasti ošetření doporučujeme naplánovat celý zákrok tak, aby vám modřinky nepůsobily společenské obtíže. Jedná se o dva až tři dny, než tyto modřinky zmizí.

Kontraindikace metody Skinbooster

Ačkoliv je metoda Skinbooster velice bezpečná, má několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, nesmí se provádět při autoimunitních onemocněních, infekci a atopickém ekzému v oblasti aplikace nebo pokud se na kůži vyskytuje opar.

Po ošetření metodou Skinbooster

Bezprostředně po ošetření není třeba dodržovat žádná náročná opatření, prakticky okamžitě se dá vrátit do běžného životního režimu. 

Přetrvání výsledků ošetření metodou Skinbooster

Po ošetření je pleť hluboce hydratovaná, svěží a mladistvá, na pohmat je pevnější a pružnější. Výsledek přetrvá devět měsíců až rok, v závislosti na typu pleti, celkovém stavu kůže, ale i životosprávě pacienta. Ošetření je vhodné 3x opakovat po 30ti dnech, aby se co nejvíce posílil a prodloužil účinek aplikace.

Pro dokonalý výsledek

Metoda Skinbooster funguje jako velmi efektivní hydratační a anti-aging metoda. Její efekt lze posílit kombinací s jinými zákroky, například mezoterapii nebo aplikací kmenových buněk.

Důležité při snaze o perfektní hydrataci pleti je také dbát na kvalitní pitný režim, který má vždy vycházet z úvahy příjmu a výdeje. Zvláště v horkých letních dnech je třeba tento příjem zvýšit úměrně intenzitě pocení.