PhiRemoval

PhiRemoval je revoluční a světově uznaná jako nejlepší metoda pro odstranění strarých či pokažených PMU, která skutečně funguje. 

K odstranění permanentního make-upu metodou PhiRemoval se používají stejné nástroje a stejný postup jako při samotném tetování, či microbladingu. Speciální odstraňovací formule začíná působit ihned po aplikaci na původní PMU, prostupuje vrstvami kůže a „vytlačuje“ pigment na povrch. Během několika následujících dní se vytvoří na ošetřeném místě strup obsahující pigment. Při samotném hojení pokožky dochází k dalšímu vylučování pigmentu. Stroupek naplněný nechtěným pigmentem se poté začne samovolně odlupovat. Pravděpodobně dojde k vytvoření druhotného stroupku obsahujícího ještě větší množství inkoustu; Po samotném zákroku a při přítomnosti stroupku je třeba ošetřenou oblast udržovat v suchu.

Jedinečnost „PhiRemoval“ spočívá v její jednoduchosti.
Metoda PhiRemoval není jedinečná jen díky složení přípravků, ale také díky propracovanému systému postupů vedoucích k udržení zdravé pokožky. Metoda „PhiRemoval“ neurychluje výsledky a neslibuje je ihned po provedení prvotního zákroku! Postupy „PhiRemoval“ dbají zejména na citlivý přístup k estetice a zdraví pokožky! „PhiRemoval“ je ztělesněním filozofie krásy a estetiky!

PhiRemoval je: 

velice šetrný k pokožce
nezpůsobuje jizvy
ošetřená partie se dobře a rychle hojí
ihned po aplikaci vidíte, jaké množství pigmentu se podařilo odstranit

Odstranění PMU - 1 aplikace
2 900 Kč
Odstranění PMU - 3 aplikace
6 900 Kč
Odstranění PMU - 5 aplikací
9 900 Kč