naše služby

lpg endermologie

Léčba celulitidy, zpevnění pokožky, modelace postavy, zeštíhlení, lymfatické drenáže, lifting obličeje a dekoltu

zajímá mě lpg

chemický peeling

Omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšíření pórů

peeling

estetická mezoterapie

Principem mezoterapie je vpravování malého množství různých látek do střední vrstvy kůže s cílem ovlivnit kvalitu celé kůže

mezoterapie

aplikace kmenových buněk

Jediný přípravek na trhu, který obsahuje výtažky z kmenových buněk z adipocytní tkáně. Dokáže vytvářet nové kožní buňky, zmírňuje tak již

buňky

Nově v Trutnově

Vítejte v esteticko-kosmetické centrum Esteticare, které sídlí v centru Trutnova a  nabízí profesionální služby v oblasti krásy.  Důraz klademe na spokojenost klienta a hlavně na profesionální účinnou terapii, která je prováděna zdravotní sestrou, vyškolenou kosmetičkou s licencí na estetické procedury v oblasti obličeje. Pracujeme převážně s britskou kosmetikou Medik8 , která je špičkou v oblasti lékařské kosmetiky.

Jsme první profesionální LPG Endermologie studio s přístrojem ENDERMOLAB cellu m6 ve východních Čechách. Přijďte k nám vyzkoušet patentovanou technologii přístroje LpG lipomassage. První LPG ošetření nabízíme exkluzivně s 50% slevou, aby jste pocítili a viděli okamžitý efekt. Akce je časově omezena.

Dále nabízíme aplikaci PMU( Permanentní make-up), odstraňování starého PMU - PhiRemoval, kosmetická ošetření, mezoterapii lékařskými sery, aplikace kmenových buněk a také chemicky peeling na všechny druhy pleti.

Za estetické centrum
Věra Kultová


 

 

Technologie LPG ENDERMOLOGIE

Esteticare nabízí svým klientům unikátní patentovanou biostimulační techniku LPG ENDERMOLOGIE, která se v odborné terapii využívá již 30 let, stále se vyvýjí ve spolupráci s nejlepšími světovými specialisty oborů fyzioterapie, dermatologie a estetické chirurgie.
Více informací v odkazu
www.lpgmedical.com 
www.kpmedical.cz

Kontakt

Věra Kultová

sidlo firmy: B.Čapků 245, Trutnov 

IČ: 73643742


+420 777 218 978

kultovavera@seznam.cz

info@esteticare.cz

Zapsána u ŽU v Trutnově č.j.Ž/777/19/Ro/2518/3 spisová značka Ž /777/19/Ro/2518

provozovna Trutnov

Horská 1, Trutnov (přízemí - vchod přes kavárnu Atrium)

PO až PÁ  8 - 19 dle objednávek

Kontakty pro objednání : 

+420 724 173 135 Radka Hoření ( kosmetika, hubnouci procedury ) 

+420 777 218 978 Kultová Věra  ( PMU) 

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby