Skinbooster

Na rozdíl od jiných metod hydratuje pleť hloubkově a zevnitř. Je ideální k osvěžení pokožky unavené sluněním, klimatizací či jinak agresivním počasím.

Co dokáže?
Zatímco většina kosmetických produktů a procedur pečuje o pleť pouze na povrchu, Skinbooster ji hydratuje a omlazuje zevnitř
po dobu 8 až 12 měsíců viditelně omladit, zpevnit a zvláčnit pleť
 

Jaké problémy Skinbooster řeší?

Skinbooster je ideální metodou pro dehydratovanou suchou pleť, která ztrácí svou pružnost. Je tedy vhodná nejen pro ty, kteří na sobě pozorují první známky stárnutí, ale i pro mladé lidi, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná.

Ideálním pomocníkem je ošetření metodou Skinbooster v letním období, kdy je pleť vysušená a vlivem UV záření působí unaveněji, má tendenci se vrásnit a měnit barevný tonus. Díky kyselině hyaluronové dostává pokožka hydratační šok, v jehož důsledku se na pohled omlazuje. Proto je Skinbooster mimo jiné i vynikající anti-aging technikou. Zvláště v oblastech, kde je celý povrch kůže pokryt jemnými vráskami, dochází k viditelnému omlazení.

V čem spočívá ošetření metodou Skinbooster?

Ošetření metodou Skinbooster spočívá v hloubkové aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí ultratenkých jehliček. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, což přináší řadu výhod, především to, že nealergizuje. Typ jejího zasíťování mimo jiné určuje, kolik vody na sebe bude vázat. Přípravky s různým zasíťováním této kyseliny pak nacházejí nejrůznější využití v medicíně a využívá je právě i estetická dermatologie.

Příprava na ošetření metodou Skinbooster

Pro pacienta není ošetření metodou Skinbooster náročné na přípravu. Doporučujeme přibližně týden před ošetřením vysadit léky zvyšující krvácení a protizánětlivé léky. Také je třeba vyvarovat se zvyšování dávek vitaminu C.  S ohledem na vznik velmi drobných modřinek a případně otoku v oblasti ošetření doporučujeme naplánovat celý zákrok tak, aby vám modřinky nepůsobily společenské obtíže. Jedná se o dva až tři dny, než tyto modřinky zmizí.

Kontraindikace metody Skinbooster

Ačkoliv je metoda Skinbooster velice bezpečná, má několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, nesmí se provádět při autoimunitních onemocněních, infekci a atopickém ekzému v oblasti aplikace nebo pokud se na kůži vyskytuje opar.

Průběh ošetření metodou Skinbooster

Bezprostředně před ošetřením se znecitliví ošetřovaná oblast pomocí znecitlivujícího krému. Jeho účinek nastoupá přibližně za třicet minut. Následně zdravotní sestra kůži dezinfikuje a pomocí nástavce se 3 ultratenkými  jehlami,  které zajistí přesnou hloubku aplikace kyseliny hyaluronové do spodních vrstev kůže. Hydratace kůže je tak naprosto rovnoměrná a intenzivní.

Po ošetření metodou Skinbooster

Bezprostředně po ošetření není třeba dodržovat žádná náročná opatření, prakticky okamžitě se dá vrátit do běžného životního režimu. Řada lidí se obává, že v prvních hodinách po ošetření budou viditelné vpichy, samozřejmě je to individuální, ale většinou tomu tak nebývá. Jehličky jsou natolik tenké, že vpichy mizí prakticky okamžitě. Rizikové, co se týče viditelnosti vpichů, bývá ošetření v oblasti ústních koutků a v okolí očí, kdy se v tenké kůži může zasáhnout jemná kapilára a vzniku modřinky není možné předejít. V prvních hodinách po ošetření je nutné vyvarovat se sálavého tepla, návštěvy solária nebo sauny a vyhnout se také masážím obličeje. Doporučíme také pozákrokový  krém, kterým je vhodné pleť ošetřovat. Pokud je pleť lehce zarůžovělá, je možné na ni nanést šetrný make-up.

Přetrvání výsledků ošetření metodou Skinbooster

Po ošetření je pleť hluboce hydratovaná, svěží a mladistvá, na pohmat je pevnější a pružnější. Výsledek přetrvá devět měsíců až rok, v závislosti na typu pleti, celkovém stavu kůže, ale i životosprávě pacienta. V každém případě je možné ošetření metodou Skinbooster kdykoliv opakovat.

Pro dokonalý výsledek

Metoda Skinbooster funguje jako velmi efektivní hydratační a anti-aging metoda. Její efekt lze posílit kombinací s jinými zákroky, například mezoterapii nebo aplikací kmenových buněk.

Důležité při snaze o perfektní hydrataci pleti je také dbát na kvalitní pitný režim, který má vždy vycházet z úvahy příjmu a výdeje. Zvláště v horkých letních dnech je třeba tento příjem zvýšit úměrně intenzitě pocení.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace