Microblading a PMU

Permanentní make-up - Obočí pudrové

Upravené obočí dokáže obličej rozzářit i omladit. Pokud není vaše obočí dokonalé, je příliš světlé, nebo snad řídké, nabízí vám permanentní make-up snadné a pohodlné řešení.

Nejdůležitější je vybrat správný tvar a odstín přesně pro Vás. Tomu se musíme společně věnovat určitý čas před samotnou aplikací, aby výsledný efekt byl co nepřirozenější a pro Vás takřka namíru.

Pudrový efekt je narozdíl od vláskování prováděn strojkem. Jedná se speciální metodu vpravování pigmentu a výsledkem je přirozené obočí s tzv. pudrovým efektem. Metoda je vhodná pro všechny ženy, které chtějí výraznější obočí, ale i pro starší dámy, nebo pro pleť mastnou a porovitou.Také je tato metoda vhodná pro překrytí stašího nevyhovujícího permanentu. Vždy je nutná předešlá konzultace. 

Bolest v místě aplikace je minimální, pokožka je ošetřena kvalitními a velmi účinnými anestetiky. Bezprostředně po aplikaci je obočí velmi výrazné, ale přibližně za týden se vyhojí a může Vám naopak připadat příliš nevýrazné. Není čeho se bát, vše se do cca jednoho měsíce ustálí, barva dozraje a obočí je ve finální podobě.

K téměř každému výkonu permanentního makeupu patrí takzvaná korekce. Jedná se o výkon, při kterém se doladí tetované místo k finální spokojenosti. Doplní se místa, kde případně pokožka nepřijme barvu, můžete si sama říct, pokud chcete použít tmavší odstín, nebo ještě doupravit tvar. 

Mikroblanding

Přejete si mít přirozeně vypadající obočí? Pak je vláskování neboli microblading to ideální pro Vás. Tato metoda vytváří opravdu přirozený vzhled realistického obočí.

Vláskování (vykreslení jednotlivých chloupků mikrojehličkou) spočívá v tom, že krátké, šikmé, vlasově tenké črty jsou vedeny v místech růstu obočí, napodobují růst chloupků a simulují přirozený vzhled obočí. Výsledná kresba je tak lehká a přirozená. Poranění kůže je minimální, hojení je rychlejší a výsledný efekt téměř okamžitý.

Vláskování je velmi vhodné pro ty klientky, které mají obočí řídké, světlé, chybí jeho část, nebo roste do nežádoucího tvaru. I přesto je lépe se předem poradit, někdy je potřeba pro ten správný efekt doplnit nebo nahradit pudrovým permanentním makeupem. Tato metoda totiž není vhodná pro všechny typy pokožky.

Bolestivost během tetáže je vždy omezena aplikací kvalitního povrchového anestetika.

Permanentní makeup - Oční linky horní

Pokud Vás nebaví denně se líčit, chcete se vzbudit už s linkami na očích, permanentní make-up je pro Vás ideálním řešením. Permanentní makeup je dočasná pigmentace pokožky, která Vám na dobu cca 3 let umožní zapomenout na každodenní líčení.

V našem salonu Vám nabízíme permanentní make-up horních linek. Můžeme oko zvýraznit od jemného vytečkování mezi řasami až po výraznější linky, které plně nahradí líčení očí. Nejprve Vám linku předkreslím a sama zvážíte, co Vám bude vyhovovat.

Bolestivost během aplikace (tetáže) make-upu je eliminována použitím povrchového anestetika. Určitě se s jejich použitím nejedná o bolestivou proceduru. V místech vpichů může dojít k mírnému zarudnutí pokožky nebo otoku. Tyto nepříjemné jevy však velmi rychle vymizí.

K téměř každému výkonu permanentního make-upu patří takzvaná korekce. Jedná se o výkon, při kterém se doladí tetované místo k finální spokojenosti. Doplní se místa, kde případně pokožka nepřijme barvu, můžete si sama říct, pokud chcete použít tmavší odstín, nebo ještě upravit tvar. 

Aquarell lips

Je mnoho žen, které nejsou spokojeny s tvarem svých rtů (úzké, nepravidelné, nevýrazné nebo rozpité). Permanentním make-upem lze takřka docílit ideálního plného tvaru rtů bez chirurgického zákroku a díky šetrnému stínování i optické plnosti. Na rty a i mimo ně se předkreslí ideální tvar, rozdíly mezi rtem a pokožkou se vystínují. Opět je třeba volit decentní barvu vycházející z celkového typu a barvy vlastních rtů.

Důležité pokyny:

  • obočí se nesmí 14 před zákrokem barvit
  • týden před ošetřením se nesmí vykonávat žádné chemické ošetření pleti
  • 24 hodin před ošetřením nepít alkohol
  • 12 hodin před ošetřením nepít energetické nápoje ani kávu
  • ošetření se neprování v průběhu těhotenství a kojení
  • ošetření se neprování v průběhu užívání antibiotik
  •  po chirurgických zákrocích a po aplikaci výplní / Botoxu, kyseliny hyaluronové, plasmy / se ošetření prování až po 7 – 8 týdnech
  • v případě nachlazení, oparů, rýmy jakékoli nemoci se ošetření neprování
  • ošetření nelze provádět při užívání léků na ředění krve, Acylpirinu

Cena: nyní akce do konce prosince 3000,- , korekce po 5 týdnech 1000,-

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace