Epigenetika

Vítejte v epigenetice
– Vaše mládí je zpět
Epigenetika je relativně nová věda, která se zabývá změnou chování našich genů a také tím, jak my sami můžeme své geny ovlivnit. Kosmetická řada EPIGENETIKA od Eberlin Biocosmetics, je založena na revoluční epigenetické vědě s aktivními nanonosiči a dalšími faktory, které ovlivňují naše geny. Pokud naše pokožka zapomene, jak se správně regenerovat a vyživovat, je možné jí to pomocí aktivních látek, jako jsou peptidy, připomenout a naučit ji tak znovu regenerovat vlastní DNA. Exkluzivní aktivní složky modulují a regulují microRNA, které jsou zodpovědné za stárnutí pokožky. Pokožka získává zpět svoji vitalitu a pružnost a je viditelně hladší, pevnější a mladší.

Řeší všechny problémy související s věkem, jako jsou vrásky, pigmentové skvrny a celkové horší kvalita pokožky. Eliminujte vrásky pomocí ošetření, která zároveň zajišťují preventivní péči o pleť. Jednoduše vyřešíte všechny problémy pokožky související s věkem, jako jsou vrásky, pigmentové skvrny, nedostatečná výživa a ochablost a celkově zlepšíte její stav. Bez invazivních metod bojujete proti vráskám pomocí pokrokových kosmetických metod, využívající celou řadu aktivních látek.
Využijte moderní a efektivní ošetření ve prospěch svojí pleti. Pokud se nechcete smířit s projevy stárnutí Vaší pokožky, dopřejte jí péči nejvyšší kvality, jak s ohledem na použité přípravky, tak i na provedení ošetření.

cena ošetření: 1390,- cca 70 minut

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace